Jesteś tutaj: Home > Strony www > Zdobywanie użytkowników do sklepu

Zdobywanie użytkowników do sklepu

8Oprócz tego sklep internetowy pozwoli nam stworzyć bazę stałych klientów, przez system newsletter’ów będziemy mogli stale utrzymywać z nimi kontakt informując o nowinkach w naszym sklepie.

Zaoszczędzimy również mnóstwo czasu, także podczas obsługi klientów. Nasz nabywca samodzielnie dokona wszystkich zakupów, nie będą potrzebne żadne konsultacje, a nawet jeśli – to krótkie – telefoniczne lub mailowe. Klienci uważają, ze ważne są skuteczne strony www. Strony www krzeszowice, strony internetowe polkowice, strony internetowe brzesko – dobrej klasy strony internetowe tworzy się wszędzie, mają one jakość oraz dobrą merytoryczną zawartość.

Do wad związanych z prowadzeniem sklepu internetowego należy zaliczyć przede wszystkim konieczność posiadania wiedzy związanej z obsługą i moderacją strony sklepu. Niezbędny będzie także zakup oprogramowania do prowadzenia sprzedaży wirtualnej oraz wykupienie serwera i domeny dla naszego sklepu.

Ponadto należy liczyć się z możliwymi awariami naszego serwera i nawet kilkudniową koniecznością zamknięcia sklepu. Jeśli przypadki te będą zdarzały się często, mogą zniechęcić naszych klientów do korzystania z naszych usług i przejdą do konkurencji. Jest ona bardzo duża, ponieważ prowadzenie sprzedaży internetowej jest stosunkowo proste i dostępne dla każdego ponieważ nie wiąże się z aż tak dużymi nakładami finansowymi jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych sklepów.

Napisz komantarz

Musisz się zalogować żeby móc komentować.